Kasutame oma kodulehekülje täiustamiseks küpsiseid.

Mis on küpsised ja kuidas me neid kasutame, on kirjas siin – Privaatsuspoliitika.

Meie saidi kasutamisega nõustute aktsepteerima meie süsteemi küpsiseid, mis on vajalikud selle saidi korrektseks toimimiseks.

COERVER® PERFORMANCE ACADEMY

Coerver-i Performance Akadeemia on tehniliste oskuste arendamise programm noortele jalgpalluritele, mille maaletoojaks on Coerver Coaching - "maailma nr 1 jalgpalli tehniliste oskuste meetod" ja nende rahvusvaheline partner Adidas.

Coerver® Performance Akadeemiad opereerivad ülemaailma, eesmärgiga aidata mängijatel oma potensiaali realiseerida. Selleks pakutakse igale mängijale turu parimat mängija paketti, mis on loodud mängijate tehniliseks, füüsiliseks, psühholoogiliseks ja sotsiaalseks arenguks. Programmi viivad läbi professionaalsed treenerid, kes kasutavad vanusele vastavaid tehnika ja psühholoogia programme ja pakuvad tuge nii platsil kui väljaspool seda. 

Meie eesmärk on arendada enesekindlaid ja loovaid mängijaid, samal ajal õpetades neile, lisaks positiivsele suhtumisele trennides ja mängus ka tähtsaid sotsiaalseid oskusi, nt. aumehelik käitumine ja respekt.

Mängijad on jaotatud 10-14 liikmelisteks gruppideks vastavalt vanusele ja oskustele. Eesmärgiks on luua võrdsed grupid, kus iga mängija saab väljakutsuvas keskkonnas areneda, ilma et puuduks väljakutse või et keskkond osutuks liialt raskeks. Grupid jaotatakse esialgu vastavalt vanusele, treeneri soovitustele ja eelnevale Coerveri kogemustele.

Õppekava ja iganädalsed testimised tekitab võistlusmomente grupis ja võimaldab treeneritel teha gruppides muudatusi.

Ajakava ja registreerimine

Trennides:

  • fookus on mängija individuaalsetel oskustel;
  • mängijad treenitakse vastavalt Coerver® Coaching Pyramid of Player Development õppekavale;
  • trennid toimuvad kord nädalas;
  • mängijad saavad liituda programmiga igal hetkel;
  • trennid on avatud kõigile;
  • FC Flora on Coerver-i partner klubi

Rohkem infot Coerver-i kohta

Loe siit